Gospel House Choir

Jest zespołem wywodzącym się z ponad dziesięcioletniej działalności Śląskiego Chóru Gospel “Z Miłości”.

Grupa gospel od ponad 10 lat działa na terenie Śląska. Koncertuje w Polsce i za granicą. Na swoim koncie ma szereg koncertów na różnych festiwalach festynach, akcjach ewangelizacyjnych i charytatywnych. Niektóre z nich to: Festiwal Stróżów Poranka, Ogólnopolski Festiwal Twórczości Chrześcijan „Dla Jezusa”, Międzynarodowy Chrześcijański Festiwal Kultury Romskiej, Festiwal Pro Christ, Festiwal Życia czy wspólny koncert z chórem Gospel Sound z Katowic w ramach Gospel Celebration, a także ponad 100 różnych koncertów w Polsce i zagranicą. Chór i jego muzycy mają na koncie również prowadzenie kilku warsztatów gospelowych m. in w Mrągowie, Ustroniu, Bielsku Białej, oraz Dublinie.

Przy współpracy z Internationale Hilfswerk SamariterDienst, z Urbach, mieliśmy przywilej koncertować dla społeczności niemieckich w wielu miastach. W sierpniu 2015 roku na zaproszenie organizacji Word International Ministries w Irlandii chór miał możliwość występować w okolicach Dublina m.in : Cavan Arts and Culture Center – Cavan czy Word International Ministries w Dublinie.

Założyciele i prowadzący

  Anna i Norbert Pawlak   Grupa powstała w Sierpniu 2003 roku z inicjatywy Anny i Norberta Pawlak absolwentów Amerykańskiej Uczelni Muzycznej – Lee University, TN, gdzie mogli zgłębiać tajniki i kunszt muzyki gospel od strony technicznej oraz duchowej. Podczas swoich studiów magisterskich oboje mieli możliwość i zaszczyt należeć do chóru Campus Choir, z którym przez dwa lata podróżowali po wielu stanach Ameryki Północnej. Anna ponadto ukończyła studia Akademii Muzycznej im.K.Szymanowskiego na wydziale Jazzu i Muzyki Estradowej – kierunek “Kompozycja i Aranżacja”, gdzie obecnie również prowadzi klasę chóru.

Nasza muzyka

Próby

Próby odbywają się w Soboty o godzinie 9:30 w Miejskim Domu Kultury Batory ul. Stefana Batorego 6 41-506 CHORZÓW. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy!

Kontakt

Kontakt: Norbert Pawlak, tel.: 78.585.9600, email: gospelhousechoir@gmail.com